top of page
O nás
Zajištění budoucnosti

Petr Jindra

Sudoměřská 32

131 09 Praha 3

Czech Republic

petr@jindraconsulting.cz
+420 606 88 22 22

 Dobrý den,

    chci Vás přívítat na stánkách www.jindraconsulting.cz, které vznikly v prosinci 2013.

Na kapitálových trzích, v oboru investic a investičního bankovnictví pracuji již roku 2003. Od roku

2004 jsem registrován na ČNB jako investiční zprostředkovatel. Po čerpání zkušeností na akciových trzích, jsem pracoval přes 9 let v Komerční bance na pozici Specialista na investiční a pojistné produkty. Po této bohaté a jedinečné zkušenosti jsem se rozhodl, že budu nabyté vědomosti a informace předávat i ostatním.

    Nyní klientům poskytuji konzultace o investicích, investičních produktech, drahých investičních kovech, optimálním portfoliu a nemovitostech. Jednoduše zkrátka o možnostech sestavení optimálního a individuálního portfolia.

    Každý jedinec/investor má naprosto jiné možnosti i jedinečnou a individuální situaci. Velké poradenské společnosti se snaží každého klienta vsadit do určité hromadné šablony. 

     

    Mou snahou je poskytnout každému individuální péči, kompletní finanční analýzu a informaci a hlavně maximální servis dle jeho přání a možností. Největší přínos pro klienta je to, že jsem nezávislý. Nemám zaměstnavatele, který by mi diktoval prodej svých produktů a celé poradenství by pak bylo ovlivněno jeho zájmy.

    Drahým investičním kovům se věnuji již od roku 2010. Za tuto dobu jsem svým klientům zprostředkoval nákup přes 20 kg zlata. Získal jsem oficiální zastoupení společnosti Finod s.r.o., která je 3. největší společností v Evropě zabývající se drahými investičními kovy, zejména zlatem, dále pak stříbrem, platinou a paladiem. 

   

    Veškeré nasbírané vědomosti mám samozřejmě podložené i bohatými osobními zkušenostmi z investování do akcií, podílových fondů, derivátů, nemovitostí a samozřejmě i zlata a stříbra. 

 

    Ekonomická situace se ve světě, ale bohužel i v Evropě, velmi komplikuje. Jsem přesvědčený, že je nutné se připravit na velké systémové potíže, protože štěstí přeje připraveným ..

 

Rád zodpovím Vaše veškeré dotazy.

 

Těším se na spolupráci a setkání s Vámi.

 

 

Petr Jindra
bottom of page